Hotel Praha 10-Malešice  Baroko

Hotel Baroko je tříhvězdičkový hotel, který vznikl přestavbou původního selského stavení. Hotel se nalézá v klidné části Prahy 10.

Ubytování:
Hosté mohou využívat zařízené a stylově zařízené pokoje. Vybírat lze z 15 dvoulůžkových pokojů, 4 jednolůžkových pokojů a 8 apartmá (pro 2-4 osoby).

Všechny pokoje hotele Baroko jsou vybaveny koupelnou, WC, televizním přijímačem se satelitním příjmem, rádiem a telefonem s přímou volbou.

Gastronomie:
Restaurace hotelu Baroko je otevřena denně od 11 do 23 hodin. V jídelním lístku si hosté mohou vybrat z pokrmů české i mezinárodní kuchyně a z širokého sortimentu domácích i zahraničních vín. Pro menší firemní akce i pro soukromé společnosti (svatby, promoce…) je k dispozici salónek pro 25 osob a zimní zahrada pro 35 osob.

Konference:
Konferenční prostory  v hotelu Baroko je možno využít i na nejrůznější školení, semináře, prezentace a podobně, které jsou vybaveny moderní technikou (videoprojektor, zpětný projektor, televize, video, počítač, flipchart). Místnost má denní osvětlení a kapacitu 30 osob. V průběhu školení či konferencí hotel nabízí podávání coffeebreaků.

Služby:
Hotel Baroko je obklopen rozlehlou zahradou a hostům nabízí uzavřené parkoviště, venkovní bazén, tenisový kurt s umělým povrchem a osvětlením (v zimě krytým nafukovací halou), stolní tenis, kulečníkový stůl. 

Okolí:
Přímo u hotelu se nachází zastávka MHD Malešické náměsti. Do centra se hosté hotelu Baroko dostanou pohodlně busem zhruba za 20 minut.

Hotel Praha 10-Malešice  Baroko - K hotelu přísluší parkovištěHotel Praha 10-Malešice  Baroko - disponuje restauracíHotel Praha 10-Malešice  Baroko - Malá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolenHotel Praha 10-Malešice  Baroko - je k dispozici připojení na internetHotel Praha 10-Malešice  Baroko - je k dispozici letní terasaHotel Praha 10-Malešice  Baroko - disponuje kavárnouHotel Praha 10-Malešice  Baroko - přijímá creditní karty Eurocard/MastercardHotel Praha 10-Malešice  Baroko - přijímá kreditní karty VISAHotel Praha 10-Malešice  Baroko - přijímá kreditní karty American ExpressHotel Praha 10-Malešice  Baroko - Televize umožňuje příjem satelitních programůHotel Praha 10-Malešice  Baroko - Pokoje jsou vybaveny televizoremHotel Praha 10-Malešice  Baroko - Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouHotel Praha 10-Malešice  Baroko - Pokoje jsou vybaveny vlastní toaletouADRESA
Hotel Baroko, Tomsova 11/13
Praha 10-Malešice 10800 Česká Republika
Tel: +420-222 532 534
Hotel-Praha-Baroko@cz-hotel.eu

AKTUÁLNÍ POČASÍ
Denní tepl.: 5 °C
Noční tepl.: 1 °C
Vítr: 23 m/s
Hotel Baroko ubytování Praha 10-Malešice  Aktuální počasí jasno

Doporučte tyto stránky: